Google Now umiera. Najnowsza wersja beta Google Search jest tego dowodem

Aplikacje

sterowanie glosowe androidem google now access voice

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Z wyszukiwarki Google korzystamy na co dzień. Na pewno każdy słyszał o stronie internetowej google.pl czy google.com. Witryna daje nam niemal na tacy odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas zapytania. W zasobach Google’a możemy znaleźć odnośniki do (prawie) wszystkiego, co jest dostępne w Internecie.

 

Wersja beta 6.5.26 aplikacji wyszukiwarki Google nie zawiera już odniesień do usług Google Now. Nazwa ta nie jest już używana, w zamian widoczne są ustawienia „Feed” – zamiast kart Google Now czy „Screen search” – zamiast Now on Tap. Aktualizacja wydaje się dość oczywista. Niebawem firma z Mountain View ma pokazać nowego inteligentnego asystenta opartego o najpopularniejszą na świecie wyszukiwarkę internetową. Nowa technologia została nazwana Google Assistant.

 

 

Już jutro pojawi się najprawdopodobniej nowy komunikator od Google’a o nazwie Allo. Informacja 0 dacie premiery 21 września została potwierdzona przez Evana Blassa (evleaks). Assistant ma być jedną z najważniejszych funkcji tej apki służącej do różnego rodzaju czatu. Możliwe, że obie usługi zostaną pokazane jednocześnie.

 

Google Now było raczej ściśle powiązane z wyszukiwarką, natomiast nadchodzący Assistant ma być zintegrowany z wieloma innymi usługami giganta z Mountain View. Czy jednak taka integracja będzie naprawdę wygodna dla użytkowników – zobaczymy już wkrótce. W naszym języku niestety zapewne nie wszystkie funkcje będą dostępne, to raczej oczywiste.

 

Źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x