Google oficjalnie potwierdza datę premiery Pixeli. Mamy też nowe zdjęcia!

Newsy

pixels

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nowe Pixele, czyli smartfony stworzone przy współpracy HTC i Google to zdecydowanie najgorętszy temat ostatnich tygodni. Kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że Google oficjalnie potwierdziło datę premiery Pixeli, a chwilę później do sieci wyciekły zdjęcia prezentujące Pixel i Pixel XL.
 

Jak widać poniżej, smartfony zostaną wykonane z aluminium, ale nie w całości. Tył urządzeń będzie zawierał też inny materiał – przypuszczalnie szkło. Na pleckach Pixeli znajdą się skanery linii papilarnych. Przód Pixeli też może się podobać – warto zwrócić uwagę na stosunkowo wąskie ramki boczne, czego w produktach HTC zbyt często nie widzimy.
 

pixel1
 

Wydaje się, że jedyną różnicą pomiędzy Pixel a Pixel XL jest rozmiar – smartfony mają mieć odpowiednio 5,2 oraz 5,5 calowy wyświetlacz.

 

pixel2
 

Dla przypomnienia, Pixel ma zostać wyposażony w 5,2 calowy ekran Full HD oraz procesor Snapdragon 820. Pixel XL prawdopodobnie pochwalić się będzie mógł 5,5 calowym ekranem Quad HD, natomiast w jego wnętrzu znajdziemy Snapdragona 820 lub 821. W obu smartfonach ma zostać zastosowana ta sama, 12 megapikselowa kamera główna i 8 megapikselowy aparat do „selfie”. Oficjalna data premiery potwierdzona przez Google to 4 października, więc możemy już powoli zacierać ręce.

 

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x