ZTE rozpoczęło współpracę z Cyanogen Team. Axon 7 prawdopodobnie już niedługo pochwali się oficjalnym CyanogenMod’em

Newsy

cm-accounts

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Z informacji przekazanych przez XDA-Developers wynika, że ZTE rozpoczęło właśnie współprace z Cyanogen Team, czyli z ludźmi odpowiedzialnymi za stworzenie lubianego w kręgach mobilnych CyanogenMod. Najwięcej korzyści kooperacja ta ma przynieść flagowcowi ZTE Axon 7.
 

Chińczycy wspomnieli, że ich teraźniejszym priorytetem jest nawiązanie współpracy z ekipą Cyanogen, ponieważ chcą zapewnić swojemu najnowszemu flagowcowi oficjalne wsparcie CyanogenMod. Nie oznacza to jednak, że ZTE Axon 7 będzie sprzedawany z tym systemem bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Tylko użytkownicy z odblokowanym bootloaderem Axon 7 skorzystają z możliwości instalacji tej zmodyfikowanej wersji Androida.
 

Nie wiemy, czy mamy do czynienia z daleko idącą współpracą, ale jeśli tak, to jest to świetne posunięcie. Może w kolejnych smartfonach ZTE zobaczymy CyanogenMod’a „out of the box”?
 

Źródło: xda-developers

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x