xiaomi-mi-5

 
Xiaomi Mi 5 to z pewnością był jeden z lepszych smartfonów tego roku. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, niejedna osoba skusiłaby się na jego kupno. Jednak to nie koniec niespodzianek od producenta na ten rok. Spółka szykuje bowiem nową wersję hitowego urządzenia.
 
xiaomi-mi-5s-ulotka
 
Wiemy, że Xiaomi Mi 5s będzie prawdopodobnie wyposażony w 5,15-calowy ekran z Force Touch o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Ponadto zobaczymy tu procesor Snapdragon 821, 3/4 GB RAM, 64/128 GB pamięci wewnętrznej. Być może pojawi się także trzecia wersja z 6 GB RAM i 256 GB ROM. Dodatkowo możemy oczekiwać aparatu 16 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu, baterii o pojemności 3490 mAh oraz ultrasonicznego skanera linii papilarnych od Qualcommu.
 
xiaomi-mi-5s
 
Na to wszystko nie będziemy musieli długo czekać. Xiaomi wysłało bowiem zaproszenia na wydarzenie, które odbędzie się już 27 września. Na ulotce widać literę S, a więc musi chodzić o Xiaomi Mi 5s. Dodatkowo możecie zobaczyć zdjęcie, które prawdopdoobnie przedstawia tył urządzenia.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.