note-7-tyt

Premiera najnowszego modelu Samsunga, jakim jest Galaxy Note7 nie przebiegła tak jak się tego spodziewano. O smartfonie usłyszał cały świat. Niestety wszyscy poznali jego negatywny aspekt, a co niektórzy stali się również jego ofiarami. Wybuchający Galaxy Note7 to nie pojedynczy przypadek. Dlatego jeśli nabyliście to urządzenie, czym prędzej zwróćcie je do sklepu.

 

Tim Baxter, prezes jak i dyrektor operacyjny amerykańskiego oddziału Samsunga, postanowił oficjalne przeprosić wszystkich tych, których dotknęła przykrość związana z Note7 i poprosić o wyłączenie urządzeń i jak najszybsze zwrócenie ich do sklepu. Baxter zapewnia, że Samsung zrobi wszystko, by na nowo zdobyć zaufanie użytkowników, a tym, którzy zakupili felerne egzemplarze z pierwszej produkcji zadośćuczynić. Chyba nikt nie spodziewał się, że sprawa z bateriami w Note7 nabierze takiego rozpędu.

 

 

Jak informuje na wideo, wymieniono już 130 tysięcy egzemplarzy. Po wielokroć powtarza również, że nowy Galaxy Note7, z wymienioną baterią jest bezpieczny.

 

Sytuacja faktycznie nie jest ciekawa. Wiele osób ucierpiało z powodu wpadki producenta. Niemniej postawa jaką reprezentuje Samsung świadczy o jakości firmy i chęci odbudowania relacji z użytkownikami.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.