Google Nexus One w Europie

Newsy

Niedawno Google, poinformowało, że ostatecznie rezygnują ze sprzedaż modelu Nexus One ze sprzedaży on-line. Jak sami stwierdzili, taki sposób się nie sprawdził. W związku z brakiem doświadczenia firmy w tego typu przedsięwzięciu zaistniały problemy z dostarczaniem urządzeń, brak przygotowanego „call center” odbił się również dość negatywnie na wynikach sprzedaży. Spore grono nabywców pragnie chociaż przez chwilę przetestować urządzenie zanim dokona jego zakupu, dlatego też Google postanowiło wprowadzić Neusa One do sprzedaży detalicznej.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Z dzisiejszych informacji wiemy, że wspomniany wyżej model trafił do Francji. Operator SFR (z grupy Vodafone) wprowadził możliwość internetowej sprzedaży urządzenia oraz poinformował, że od 25 maja, model ten będzie dostępny w sklepach detalicznych. Cena telefonu to 419 EURO (129 w rocznym kontrakcie). Nexus One dostępny jest również w angielskim Vodafone, jednak jedynie w ofercie abonamentowej.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x