ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zdjęcie Xiaomi Mi5s – tak będzie wyglądać nowy, chiński hit

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
xiaomi-mi5-smartphone

O Xiaomi Mi5s słyszy się coraz więcej, a to może oznaczać jedno – jego premiera jest tuż za rogiem. Niedawno wyciekła specyfikacja techniczna nadchodzącego następcy tegorocznego flagowego modelu, teraz zaś w Sieci pojawia się zdjęcie przestawiające frontowy panel. To zupełnie nowy design!

Pełną specyfikację Xiaomi Mi5s opisałem już w TYM artykule. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z nią, to zachęcam. Zwłaszcza, że 256 GB szybkiej pamięci wewnętrznej nie jest czymś codziennym. Teraz chciałbym się skupić na wyglądzie urządzenia, gdyż najnowsze zdjęcie, które przeciekło do Sieci przedstawia nam jego frontowy panel. Jest zupełnie inaczej niż w przypadku modelu Mi5. Powodem zmiany może być zastosowanie technologii Qualcomm Snapdragon Sense ID. O tym, że Xiaomi Mi5s zaoferuje ultradźwiękowy skaner linii papilarnych już pisaliśmy. Dzięki tej technologii możliwe jest ukrycie czytnik pod różnego rodzaju materiałami. Chiński producent zrezygnował zatem z prostokątnego przycisku Home na rzecz…

xiaomi-mi-5s

Prawdopodobnie to właśnie ten złoty okrąg symbolizuje nam miejsce skanera linii papilarnych. Taka mała zmiana sprawia, że smartfon wygląda zupełnie inaczej. Czarna ramka wokół wyświetlacza w białej wersji kolorystycznej niestety wciąż jest dosyć widoczna.

Spodziewajmy się premiery w ciągu najbliższych tygodni, wraz z prezentacją Mi Note 2. A dlaczego uznałem Mi5s za hit? Lepsza specyfikacja od Mi5, bardziej zaawansowana technologia, no i cena Xiaomi. Ten telefon nie może się źle sprzedać.

źródło: Mysmartprice

Sprawdź najnowsze wpisy