google-pixel

Tygodnie pozostały do oficjalnej prezentacji nowych smartfonów, które, miejmy nadzieję, dzielnie przejmą pałeczkę po serii Nexus. Pixel oraz Pixel XL pojawić się mają już w przyszłym miesiącu. Teraz jest zatem idealny czas na gorące przecieki z nimi związane. Tym razem kolejna porcja renderów frontowego panelu!

 

Jeśli jeszcze w Waszym kalendarzu 4 października nie jest objęty w kółeczko, zróbcie to teraz. Właśnie wtedy Google ujawni modele Pixel oraz Pixel XL całemu światu. Smartfony wykonane przez HTC prawdopodobnie wyposażone zostaną w Snadpragona 821. Najnowsze rendery pochodzą z Hong Kongu. Według źródeł przekątna ekranu Pixel to 4,99 cala, natomiast Pixel XL może się pochwalić 5,46-calowym wyświetlaczem. Zarówno ten mniejszy, jak i ten większy posiadają skaner linii papilarnych umieszczony z tyły pod aparatem.

 

Plotki mówią również o cenie Pixel XL, wynoszącej 649 dolarów. Nie dopowiedziano jednak czy chodzi o wersję z 32 GB pamięci wewnętrznej, czy 128 GB.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.