ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy Note7 ma kolejny problem – pewnemu mężczyźnie rysik utknął w obudowie

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
Galaxy Note 7

Ostatnio co rusz pojawiają się informacje o wybuchających bateriach w Samsungach Galaxy Note7. Zaufanie konsumentów do produktów południowokoreańskiej firmy na pewno zostało zachwiane. Ale okazuje się, że najnowszy telefon z serii Note może mieć kolejny problem.

Pewien użytkownik serwisu YouTube umieścił nagranie, na którym pokazuje, jak w jego Note7 utknął dedykowany rysik. Wcześniej pojawiały się informacje, jakoby najnowsza wersja stylusa miała być „idiotoodporna”. Oznacza to, że S Pen, który znajdziemy w zestawie z najnowszym flagowcem od Samsunga, nie wejdzie do obudowy, gdy będziemy chcieli wcisnąć go odwrotną stroną. Okazuje się jednak, że nawet prawidłowe umieszczenie go w specjalnym wejściu w smartfonie może powodować problemy. Jak widać na filmie, człowiek ten nie może w żaden sposób wyjąć „długopisu” z obudowy urządzenia mobilnego.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cqUZWxwbFcY[/youtube]

Szkoda, że południowokoreańska firma nie przetestowała wystarczająco egzemplarzy, które miały pojawić się w rękach zadowolonych konsumentów. Wydaje się, że premiera Note7 odbyła się zbyt szybko i nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Być może problem z rysikiem dotyczy tylko tego jednego egzemplarza, ale mimo wszystko telefon za takie pieniądze nie powinien powodować takich banalnych problemów. Zresztą, nawet gdyby wszystko było idealne, cena tego telefonu moim zdaniem nie przystaje do jego możliwości. No ale cóż, najpopularniejsza firma produkująca urządzenia mobilne może narzucać takie ceny, bo… może.

Źródło: YouTube/CooLoserTech

Sprawdź najnowsze wpisy