install-android-on-pc

 

Jeśli kiedykolwiek planowałeś uruchomić Androida na swoim PC, to masz teraz taką możliwość. Ekipa odpowiedzialna za Projekt Android-x86 wypuściła w ostatnich dniach stabilną wersję systemu Android 6.0 Marshmallow dla PC, tak więc jeśli jesteście zainteresowani, to nic nie stoi na przeszkodzie.

 

Android-86 oferuje użytkownikowi wszystkie udogodnienia jakie niesie ze sobą popularna „pianka”. Co ciekawe, twórcy zadbali także o zabezpieczenia – system posiada najnowsze łatki wydane przez Google. Mimo iż mamy do czynienia ze stabilną wersją Androida Marshmallow, to źródła zastrzegają, że podczas używania niektórych aplikacji mogą wystąpić błędy. Zostały one zaobserwowane np. podczas uruchamiania wbudowanej przeglądarki.
 

androidx86-4-0-10

 

Oczywiście Android-x86 nie jest jedynym projektem, który chce sprowadzić Zielonego Robocika na nasze laptopy i komputery stacjonarne. Jak niektórzy z Was pewnie wiedzą, Remix OS na PC także oferuje podobną funkcjonalność, ale jest to projekt w wersji beta.
 

Jeśli więc szukasz sposobu, aby uruchomić Androida na swoim komputerze, możesz pobrać obraz systemu STĄD. Jak informują twórcy, system można wrzucić na bootowalnego pendrive’a, a następnie uruchomić Marshmallow bez potrzeby instalacji. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z procesorem AMD lub Intela.
 

Źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.