Mimo apeli Samsunga użytkownicy nie chcą wymienić Note’ów 7. Spodziewajcie się kolejnych eksplozji…

1 minuta czytania
Komentarze
samsung-galaxy-note-7
note-7-wykres

 
19 sierpnia 2016 roku Samsung wypuścił na rynek Galaxy Note’a 7. Urządzenie zebrało dość pozytywne recenzje w mediach na całym świecie. Zapotrzebowanie na nowy phablet było bardzo wysokie, co pokazywały rekordy przedsprzedażowe w Kanadzie czy Korei Południowej. Niestety dobra passa firmy się na tym skończyła z uwagi na wpadkę z zapalającymi się i wybuchającymi bateriami w najnowszym flagowcu.
 
Samsung niejednokrotnie także w Polsce wzywał użytkowników do wymiany swoich urządzeń na nowe lub inne (np. Galaxy S7 Edge). Wygląda jednak na to, że klienci nie są zainteresowani taką opcją albo wiadomość do nich nie dotarła… Świadczy o tym podany we wpisie wykres, na którym wyraźnie widzimy jak niewielka ilość urządzeń została wyłączona lub oddana w ręce producenta.
 

 
Nie dziwię się, że Samsungowi bardzo zależy na wymianie urządzeń. Codzienne wieści na temat eksplodujących Note’ów 7 działają bardzo niekorzystnie na wizerunek spółki. Winą producenta jest wypuszczenie na rynek wadliwych urządzeń, jednak za kolejne wypadki z nim związane możemy obarczać nierozsądnych ludzi, którzy z własnej woli nie chcą oddać smartfonów.
 
źródło: sammobile

Motyw