#skipthesevens – Lenovo Moto Z są lepsze niż iPhone’y i Samsungi, ponieważ pozwalają na coś więcej?

Eliasz Szykowny Newsy 2016-09-15

motorola-skip-the-sevens

 

Tegoroczne nowe urządzenia od Lenovo pod względem wyglądu nie mają co rywalizować z takim iPhonem 7 czy Samsungiem Galaxy Note7. Jednak mimo to mają swojego asa w rękawie. Jest nim ich wyjątkowość, możliwość rozbudowy z wykorzystaniem MotoMods. Czy te dodatki są naprawdę przydatne i znajdą się osoby chętne na zakup smartfona z serii Moto ze względu na opcję korzystania z dodatkowych rozwiązań?

 

Najnowsza reklama Moto Mods sugeruje widzom, że należy pominąć siódemki (jest to niewątpliwie sugestia w stronę Samsungów Galaxy S7, Note7 czy Apple iPhone 7), ponieważ urządzenia obsługujące „mody” są o wiele bardziej godne uwagi. Cały filmik możecie obejrzeć poniżej. Wideo ma nas przekonać, że podczas gdy inni producenci skupiają się na dodawaniu po jednym gigabajcie pamięci RAM czy kilku megapikseli do matrycy aparatu, Moto „myśli” bardziej innowacyjnie. Pozwala użytkownikowi na niemal dowolną rozbudowę smartfona, pozwalającą na korzystanie na przykład z projektora, dodatkowej baterii czy wyższej jakości głośników.

 

 

Rozwiązania pokazane na filmie mają być niezwykle przydatne dla rozrywki czy w pracy. Co prawda przedstawione Moto Mods wyglądają interesująco, ale przecież na co dzień wkładamy po prostu naszego smartfona do kieszeni i najpewniej i tak dość rzadko byśmy korzystali z takich innowacji, gdybyśmy je posiadali. Jednak na pewno zainteresują one gadżeciarzy.

 

Źródło: Moto USA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x