Tak będzie wyglądał tegoroczny HTC „Nexus” – Google Pixel XL?

Newsy

google-pixel4363566435

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wiadomo już, że Google zamierza skończyć z linią Nexus i nowe modele z „czystym” Androidem na pokładzie (oraz szybkimi aktualizacjami przez okres około 2 lat) będą nosiły nazwy Pixel oraz Pixel XL. (Zanim pojawiły się informacje o Sailfish S1 i Marlin M1 przypuszczałem, że być może nowe referencyjne smartfony zostaną nazwane kolejno Nexus 5Y oraz Nexus 6Q). Na temat wyglądu tego pierwszego, mniejszego telefonu wiemy już nieco więcej niż jego większej wersji. Teraz pojawiają się kolejne nieoficjalne obrazy sugerujące, jak nadchodzący flagowiec z większym ekranem i bardziej pojemną baterią będzie najpewniej wyglądał.

 

 

W internecie pojawiło się niedawno dość niewyraźne zdjęcie przedstawiające rzekomo większy model najnowszego flagowego smartfona wyprodukowanego przez HTC we współpracy z firmą z Mountain View. Na podstawie tej fotografii pewien użytkownik reddita wykonał i udostępnił grafikę, która przedstawia domniemaną bryłę telefonu z przodu. Wydaje się, że telefon będzie miał dość cienkie ramki wokół wyświetlacza. Bryła jest bardzo estetyczna i moim zdaniem wygląda bardzo ładnie. Podoba mi się też równa odległość ekranu od krawędzi urządzenia z góry i z dołu.

 

Na reddicie pojawiły się także informacje na temat przypuszczalnych rozmiarów ekranu tegorocznego większego „Nexusa”. Poniżej możecie zobaczyć, jakie są prawdopodobne wartości.

 

size-pixel-xl

 

Informacji tych nie należy jednak brać w 100% na poważnie, gdyż są to jedynie nieoficjalne plotki, a ponadto mogą one dotyczyć prototypów urządzeń, a nie ich finalnych modeli. Niemniej jednak zdecydowanie jest na co czekać. Miejmy również nadzieję, że Pixel i Pixel XL będą telefonami wodoszczelnymi.

 

Ale to jeszcze nie koniec informacji na temat najnowszych smartfonów z „czyściutkim” Androidem. Na Twitterze udostępniono grafikę, na której możemy zobaczyć małą zmianę w kwestii wyglądu paska nawigacji, który pojawia się w najnowszych testowych wersjach Android 7.1. Przycisk „Home” nawiązuje teraz do ikonki Pixel Launchera, o którym pisaliśmy już wcześniej.

 

Pixel Home button

 

Źródło: Phone Arena / Reddit / Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x