oneplus-3-back-top-logo

 

Nieco ponad miesiąc temu informowaliśmy o przerwaniu internetowej sprzedaży smartfonów od OnePlus w Europie oraz w Hong Kongu. Firma tłumaczyła to koniecznością uzupełnienia magazynów. Podobno zainteresowanie telefonami tego przedsiębiorstwa przerosło wszelkie oczekiwania. Od teraz znów można kupić OnePlusa 3 na stronie internetowej producenta. Na europejskiej liście krajów, w których sprzedaż została właśnie przywrócona znajdują się Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy. Estonia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia oraz Hiszpania. Na urządzenie trzeba czekać do 14 dni (w przypadku szarej wersji kolorystycznej) oraz nie musimy płacić dodatkowo za wysyłkę.

 

Telefony od OnePlus zawsze były reklamowane jako flagowce w niskich cenach. Najnowszy model smartfona od tej filmy zawiera m.in. wyświetlacz AMOLED Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 820, 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, system Android 6.0.1 Marshmallow, baterię Li-Ion 3000 mAh. Urządzenie to kupimy za 1799,00 zł na oficjalnej stronie produktu.

 

Źródło: OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl