Samsung pokazuje nowy tablet z rysikiem – oto Galaxy Tab A (2016) with S Pen!

Newsy

galaxy-tab-a-2016_3

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zaraz po premierze tabletu Samsung Galaxy Tab A (2016), południowokoreańska firma pokazuje nowy wariant tego 10,1-calowego urządzenia tym razem wyposażony w rysik S Pen.

 

samsung-galaxy-tab-a-2016-s-pen

 

Model korzysta z ośmiordzeniowego procesora 1,6 GHz oraz posiada wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Wewnątrz urządzenia znajdziemy również 3 GB RAM-u oraz 32 GB pamięci na pliki użytkownika. Z tyłu obudowy pojawia się aparat 8 MPx, a z przodu – 2 MPx. Wymiary nowego tabletu od południowokoreańskiego przedsiębiorstwa wynoszą 254,3 x 164,2 x 8,2 mm. Bryła unibody waży 558 gramów. System, pod którego kontrolą pracuje to Android 6.0 Marshmallow (przykryty nakładką Samsunga). Urządzenie obsługuje 4G LTE i zasilane jest baterią o pojemności 7300 mAh.

 

samsung-galaxy-tab-a-2016-s-pen_2

 

Jak sama nazwa wskazuje (Samsung Galaxy Tab A 2016 with S Pen), tablet posiada dodatkowo rysik, który możemy również spotkać w Galaxy Note7. Co do dostępności, urządzenie to będzie można początkowo kupić jedynie w Korei Południowej za ok. 435 dolarów. Czy i kiedy model będzie dostępny w innych krajach, jeszcze nie wiadomo.

 

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x