iphone-7

 
W Internecie od dawna pisało się, że nowe smartfony Apple będą nudne i nic się w nich nie zmieni w stosunku do poprzednich modeli. Przypomnę, że w iPhonie 7 i 7 Plus zobaczymy zaktualizowany 12 MPx aparat (podwójny obiektyw znajdzie się w wersji Plus), lepszy sensor do selfie, szybszy procesor A10, wodoszczelność – na którą wielu użytkowników czekało, nowy przycisk home, głośniki stereo, lepsze czasy pracowania na jednym ładowaniu i rewolucyjny brak złącza 3.5 mm. Według mnie to dość sporo nowości w porównaniu do poprzedniego modelu, jednak każdy ma prawo do swojej oceny w tej kwestii.
 
Jedno jest jednak pewne, fani Androida mogą pozazdrościć smartfonom Apple świetnej optymalizacji systemu i płynnego działania. Potwierdza to kolejny test w AnTuTu, w który iPhone 7 wykręcił aż 178 397 punktów! Dla przypomnienia iPhone 6s osiągnął wynik na poziomie 133 781. To z pewnością również zasługa świetnego procesora A10, który znajduje się w sercu nowego urządzenia Apple.
 
antutu
 
Dla przypomnienia zobaczmy jeszcze testy AnTuTu z sierpnia tego roku. W Androidowej stawce wygrywa OnePlus 3 z wynikiem zaledwie 140 288 punktów. Drugą lokatę okupuje mniej znany vivo Xplay 5 Elite, a trzecią LeECo Max 2. Samsung Galaxy S7 Edge jest dopiero siódmy.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.