le_2_pro

 

W internecie już wcześniej pojawiały się informacje na temat nadchodzącego smartfona od chińskiej firmy LeEco/LeTV. Według przecieków, urządzenie ma nosić jedną z podanych nazw: LeEco Le 2S Pro/Pro Le 3/Le Pro 3 – nie wiadomo jeszcze którą. Telefon ma zostać oficjalnie pokazany już 21 września w Chinach, a na terenie Polski raczej nie będzie zbyt szeroko dostępny. Model ten ma być pełnoprawnym flagowcem z potężną specyfikacją.

 

Według dostępnych nieoficjalnych danych, smartfon ten być może stanie się pierwszym nowym urządzeniem wyposażonym na starcie w procesor Qualcomm Snapdragon 821 (pomijając „lepszą” wersję Asusa ZenFone 3 Deluxe). Dalsze części specyfikacji również są jak najlepsze i widać, że mamy do czynienia z naprawdę wysoką półką. Dostaniemy 6 GB pamięci RAM, 64 GB na pliki użytkownika, aparat 16 MPx oraz baterię o pojemności aż 5000 mAh! Mało, aby zaskoczyć? Bryła tego modelu ma mieć grubość jedynie 7 mm! Czy naprawdę możliwe jest upakowanie takiej potężnej baterii w tak smukłym telefonie? Tego dowiemy się już za około półtora tygodnia.

 

le-pro-3

 

Mniej zachęcającym aspektem tego urządzenia jest jego wygląd (zwłaszcza wygląd tyłu bryły), który możecie „podziwiać” powyżej. Moduł aparatu wygląda według mnie zdecydowanie dziwnie. Bryła jest metalowa i to jest niewątpliwa zaleta smartfona. Ale czy taki telefon może zagrozić na przykład modelowi Xiaomi Mi5S?

 

Źródło: GizChina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl