galaxy-a8-1

 
Samsung obecnie jest zajęty wymianą wszystkich modeli Galaxy Note7 na nowe. Spółka zaliczyła ogromną wizerunkową wpadkę z wybuchającymi bateriami w tych urządzeniach. Z pewnością odbije się to na sprzedaży wszystkich smartfonów producenta. Warto dodać, że Note7 nie był ostatnim debiutem, jaki firma przygotowała na ten rok. Za sprawą „leakstera” onleaks, wyciekły bowiem rendery kolejnego urządzenia.
 
galaxy-a8-3
 
Jest nim nowa wersja Samsunga Galaxy A8. Jak widać na załączonych obrazkach, smartfon będzie przypominał z wyglądu tegorocznego flagowca – Galaxy S7. Świadczą o tym chociażby zaokrąglone boki telefonu na jego tylnym panelu. Wymiary smartfonu to 156,5 x 77,5 x 7,3 mm. Wielkością będzie on zatem zbliżony do modelu S7 Edge.
 
galaxy-a8-2
 
Spekuluje się, że w Galaxy A8 (2016) zobaczymy 5,7-calowy ekran, procesor Snapdragon 615 lub Exynos 7420, 2 lub 3 GB RAM. Pojemność baterii nie jest jeszcze znana. Miejmy jednak nadzieję, że nie będzie ona tak gorącym tematem jak w przypadku Note’a 7. Samsung Galaxy A8 powinien pojawić się na rynku jeszcze w tym roku.
 
źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.