6-letni chłopiec poparzony – Galaxy Note 7 wybuchł w jego rękach

Newsy

note-7

 
Po coraz większej ilości wypadków z zapalającymi się i wybuchającymi telefonami Galaxy Note 7, sytuacja naprawdę zaczyna się robić poważna. Niestety nie wszyscy ludzie stosują się do apeli firmy, która wydała oświadczenie, aby jak najszybciej zwrócić swój smartfon na wymianę dla bezpieczeństwa. Stare modele będą z kolei dezaktywowane przez producenta.
 
Niestety kolejną ofiarą trefnego urządzenia stał się 6-letni chłopiec z Nowego Jorku. Smartfon wybuchł W momencie, gdy dziecko oglądało na nim wideo. Taką relację zdała babcia użytkownika, Linda Lewis. Sześciolatek z poparzeniami trafił do szpitala, gdzie został opatrzony. Na szczęście dla niego, mógł on od razu wrócić do domu. Od tej chwili maluch podobno boi się jakichkolwiek telefonów. Rodzina poszkodowanego jest w kontakcie z Samsungiem, ale szczegóły rozmów nie zostały ujawnione.
 
Po tylu wypadkach istotne jest, aby wszystkie osoby posiadające Note’a 7 zwróciły go jak najszybciej do Samsunga. Problemu nie można bagatelizować, myśląc, że danej osoby on nie dotyczy. Należy mieć nadzieję, że nowa partia smartfonów nie będzie wybuchowa… Ciekawe czy w ogóle ktokolwiek będzie chciał kupić okrytego bardzo złą sławą Note’a 7.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x