note-7

 
Po coraz większej ilości wypadków z zapalającymi się i wybuchającymi telefonami Galaxy Note 7, sytuacja naprawdę zaczyna się robić poważna. Niestety nie wszyscy ludzie stosują się do apeli firmy, która wydała oświadczenie, aby jak najszybciej zwrócić swój smartfon na wymianę dla bezpieczeństwa. Stare modele będą z kolei dezaktywowane przez producenta.
 
Niestety kolejną ofiarą trefnego urządzenia stał się 6-letni chłopiec z Nowego Jorku. Smartfon wybuchł W momencie, gdy dziecko oglądało na nim wideo. Taką relację zdała babcia użytkownika, Linda Lewis. Sześciolatek z poparzeniami trafił do szpitala, gdzie został opatrzony. Na szczęście dla niego, mógł on od razu wrócić do domu. Od tej chwili maluch podobno boi się jakichkolwiek telefonów. Rodzina poszkodowanego jest w kontakcie z Samsungiem, ale szczegóły rozmów nie zostały ujawnione.
 
Po tylu wypadkach istotne jest, aby wszystkie osoby posiadające Note’a 7 zwróciły go jak najszybciej do Samsunga. Problemu nie można bagatelizować, myśląc, że danej osoby on nie dotyczy. Należy mieć nadzieję, że nowa partia smartfonów nie będzie wybuchowa… Ciekawe czy w ogóle ktokolwiek będzie chciał kupić okrytego bardzo złą sławą Note’a 7.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.