Nie oddasz Galaxy Note7 do serwisu? Samsung już niedługo zdalnie dezaktywuje Twój telefon

Newsy

samsung-galaxy-note7-grafika-woda-s-pen

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ostatnie kilka tygodni ewidentnie należą do Samsunga. Niestety, ale nie są to dobre informacje zarówno dla firmy jak i dla nas, gdyż Galaxy Note7 po prostu sprawia zagrożenie dla wielu osób, które teraz muszą oddać swoje smartfony do serwisu w celu ich wymiany na egzemplarze z niewadliwymi akumulatorami.

 

Jednak o tym zapewne wie każdy. Mimo wszystko sporo osób może czekać do ostatniej chwili na wymianę. To nie jest dobre rozwiązanie, o czym świadczy chociażby blokada australijskich linii lotniczych na przewożenie tego smartfonu. Każdy egzemplarz może spowodować wiele szkód w razie awarii akumulatora i jego samozapłonu. To z kolei może sprawić, że Samsung poniesie dodatkowe koszta toteż Koreańczycy wyznaczyli ostateczny termin na użytkowanie Galaxy Note’a7. Dokładnie 30 września wszelkie egzemplarze – przynajmniej we Francji – zostaną zdalnie dezaktywowane. Oczywiście później wciąż będzie można oddać je do serwisu, aczkolwiek nie będzie mowy o ich użytkowaniu. Uważam ten ruch za właściwy, gdyż równie dobrze może chodzić i o nasze bezpieczeństwo, gdy pewien właściciel flagowego smartfonu od Samsunga zbagatelizuje całą sytuację.

 

Mimo wszystko wciąż nie jest to oficjalna informacja. Podzielił się nią pewien użytkownik Reddita, który opisał jak ma wyglądać system wymiany wadliwych smartfonów właśnie we Francji.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x