pokemon-go-apple-watch-android-wear

 

Niedawna konferencję Apple można odbierać zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Wszystko zależy od tego, czego się oczekiwało. Jednak fani Pokemon GO z pewnością ucieszyli się na myśl wsparcia tej gry przez amerykańskiego smartwatcha. Mimo wszystko nie musieliśmy długo czekać na podobne informacje związane z Androidem.

 

Pokemon GO to ewidentnie najważniejsza aplikacja tego roku i tak jak długo broniłem się przed wszelkimi wpisami związanymi z tą grą to teraz się to zmienia. Już chcieliście kupować Apple Watcha, aby łapać kieszonkowe potwory? W takim razie wstrzymajcie się jeszcze trochę, gdyż przyjrzano się aplikacji dostępnej na Androida. Po zdekompilowaniu aplikacji odkryto wiele ciekawych funkcji. Okazuje się, że Niantic tak naprawdę już jest gotowe na wydanie Pokemon GO na wszelkie smartwatche z serii Android Wear. Wedle kodu można zauważyć, że połączenie oczywiście będzie odbywało się za sprawą modułu Bluetooth, ale oczywiście nie zabraknie szyfrowania danych (AES). Sam program na smartfonie będzie mógł pracować w tle, a mimo wszystko wciąż będzie można grać na zegarku. Ostatnia, interesująca informacja wskazuje, że także wydanie Pokemon GO na iOS będzie mogło bez problemu współpracować z inteligentnymi zegarkami opartymi na dedykowanej przez Google platformie.

 

W takim razie jeśli nie chcecie wydawać ciężko zarobionej gotówki na Apple Watcha to wystarczy, że poczekacie na oficjalne ogłoszenie współpracy Pokemon GO z Android Wear. Według kodu wszystkie funkcje są gotowe do działania.

 

 

źródło: pokemongohub

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.