xiaomi-mi-5

Wraz z pierwszymi plotkami dotyczącymi Xiaomi Mi Note 2 mówiło się jeszcze o ulepszonej wersji modelu Mi5. Sprawa jednak ucichła, a Internet skupił swą moc na phablecie. Aż do teraz. Specyfikacja Xiaomi Mi5s została ujęta na screenshotach. I jeśli tylko się ona potwierdzi, będziemy mieć na rynku kolejnego, mocnego gracza.

 

Przeciek jaki trafił do Sieci traktuje o zbliżającym się Xiaomi Mi5s. Smartfon wyposażony ma być w Snapdragona 821 (2.4 GHz), 6 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.0. Przekątna ekranu się nie zmieni, w dalszym ciągu będzie to 5,15 cala. Xiaomi planuje jednak dodać funkcję Force Touch, polegającą na odczytywaniu siły nacisku.

 

W kwestii fotograficznej, 16-megapikseli z tyłu smartfonu. Aparat główny cechować się będzie ponadto jasnością na poziomie f/1.8, PDAF oraz 4-osiową stabilizacją obrazu. Bateria o pojemności 3490 mAh nie brzmi źle – z opcją szybkiego ładowania. Na wyposażeniu znajdzie się również USB typu C, NFC (możliwa obsługa usługi Xiaomi Pay) oraz ultradźwiękowy skaner linii papilarnych.

 

rumored-specs-for-the-xiaomi-mi-5s

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.