Specyfikacja Xiaomi Mi5s na screenach – aż 256 GB pamięci!

Newsy

xiaomi-mi-5

Wraz z pierwszymi plotkami dotyczącymi Xiaomi Mi Note 2 mówiło się jeszcze o ulepszonej wersji modelu Mi5. Sprawa jednak ucichła, a Internet skupił swą moc na phablecie. Aż do teraz. Specyfikacja Xiaomi Mi5s została ujęta na screenshotach. I jeśli tylko się ona potwierdzi, będziemy mieć na rynku kolejnego, mocnego gracza.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Przeciek jaki trafił do Sieci traktuje o zbliżającym się Xiaomi Mi5s. Smartfon wyposażony ma być w Snapdragona 821 (2.4 GHz), 6 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.0. Przekątna ekranu się nie zmieni, w dalszym ciągu będzie to 5,15 cala. Xiaomi planuje jednak dodać funkcję Force Touch, polegającą na odczytywaniu siły nacisku.

 

W kwestii fotograficznej, 16-megapikseli z tyłu smartfonu. Aparat główny cechować się będzie ponadto jasnością na poziomie f/1.8, PDAF oraz 4-osiową stabilizacją obrazu. Bateria o pojemności 3490 mAh nie brzmi źle – z opcją szybkiego ładowania. Na wyposażeniu znajdzie się również USB typu C, NFC (możliwa obsługa usługi Xiaomi Pay) oraz ultradźwiękowy skaner linii papilarnych.

 

rumored-specs-for-the-xiaomi-mi-5s

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x