ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Specyfikacja Xiaomi Mi5s na screenach – aż 256 GB pamięci!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
xiaomi-mi-5

Wraz z pierwszymi plotkami dotyczącymi Xiaomi Mi Note 2 mówiło się jeszcze o ulepszonej wersji modelu Mi5. Sprawa jednak ucichła, a Internet skupił swą moc na phablecie. Aż do teraz. Specyfikacja Xiaomi Mi5s została ujęta na screenshotach. I jeśli tylko się ona potwierdzi, będziemy mieć na rynku kolejnego, mocnego gracza.

Przeciek jaki trafił do Sieci traktuje o zbliżającym się Xiaomi Mi5s. Smartfon wyposażony ma być w Snapdragona 821 (2.4 GHz), 6 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.0. Przekątna ekranu się nie zmieni, w dalszym ciągu będzie to 5,15 cala. Xiaomi planuje jednak dodać funkcję Force Touch, polegającą na odczytywaniu siły nacisku.

W kwestii fotograficznej, 16-megapikseli z tyłu smartfonu. Aparat główny cechować się będzie ponadto jasnością na poziomie f/1.8, PDAF oraz 4-osiową stabilizacją obrazu. Bateria o pojemności 3490 mAh nie brzmi źle – z opcją szybkiego ładowania. Na wyposażeniu znajdzie się również USB typu C, NFC (możliwa obsługa usługi Xiaomi Pay) oraz ultradźwiękowy skaner linii papilarnych.

rumored-specs-for-the-xiaomi-mi-5s

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy