Pokemon GO zaktualizowane! Jakie nowości przygotowała firma Niantic Labs?

Aplikacje

pokemon-go-392749327

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pokemon GO jest jedną z najczęściej pobieranych gier mobilnych wszech czasów. Aby zachęcić użytkowników do dalszego grania i jeszcze bardziej polepszyć zabawę, Niantic Labs wydaje kolejną aktualizację apki służącej do łapania pokemonów w realnym świecie. Numer najnowszej wersji to 0.37.0 (Android) lub 1.7.0 (iOS).

 

Dodano możliwość ustawienia stworka, który będzie naszym głównym kompanem w wędrówce. Możemy wybrać dowolnego ulubionego pokemona, a także zmieniać go w dowolnej chwili. Dodatkowo dostajemy cukierki, którymi możemy karmić dany gatunek, gdy chodzimy dużo wraz z naszym wyróżnionym potworkiem.

 

 

Kolejna nowość to wprowadzenie wsparcia dla akcesorium o nazwie Pokemon GO Plus. To poręczne akcesorium, które zapowiadane było już jakiś czas temu, pomoże graczom m.in. w znalezieniu pokestopów czy pokemonów. Gadżet będzie dostępny w wielu krajach już od 16 września.

 

Mniejsze zmiany obejmują na przykład drobne poprawki tekstowe, poprawki błędów animacji, zwiększoną niezawodność i wydajność.

 

Nie wszystkie zmiany są jednak korzystne dla każdego. Okazuje się, że od teraz blokowane są zrootowane urządzenia z Androidem. Poniżej możecie zobaczyć, jaką informację pokaże aplikacja, gdy spróbujemy ją uruchomić na takim smartfonie.

 

pokemon-go-screenshot-1

 

Pobierz Pokemon GO z Google Play (u mnie jak na razie jest dostępna wersja 0.35.0)

Pobierz Pokemon GO z APKMirror (wersja 0.37.0)

Pobierz Pokemon GO z App Store (na stronie widoczna wersja 1.5.0, prawdopodobnie trzeba poczekać na 1.7.0)

 

Źródło: Pokemon GO


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x