action-launcher-31

Launcherów w Sklepie Play jest mnóstwo. Wśród nich, podobnie jak wśród klawiatur, króluje jeden. Nie warto jednak ograniczać się tylko do jednej aplikacji i rezygnować z testowania innych. Action Launcher bowiem jest warty instalacji i bliższego zapoznania. A teraz już posiada wszystko to, co zaoferuje czysty Android.

 

Sierpniowa beta Action Launcher właśnie zakończyła swój okres. Teraz aplikacja w wersji 3.9 uzyskała status oficjalnej, a to znaczy, że nie tylko zniknęły zakomunikowane błędy, ale również pojawiły się nowe możliwości. Pełny changelog znajdziecie oczywiście w Sklepie Play. Najważniejsze nowości we wrześniowym wydaniu to oczywiście siatka aplikacji z nowego Androida. Pojawiły się również dwa nowe style folderów.

 

 

POBIERZ ACTION LAUNCHER 3

 

Action Launcher dostępny jest w dwóch wersjach – darmowej oraz płatnej. Ta druga posiada między innymi funkcję Quicktheme. Odpowiada ona za automatyczne dopasowanie kolorystyki elementów do wybranej tapety. Prezentuje się to całkiem przyjemnie i praktycznie nie wymaga od nas żadnego wkładu – po prostu zmieniamy tło, a całość robi się sama. Upgrade do wersji Plus kosztuje jednak 19,99 złotych. Czy to dużo, mało? Opinię pozostawiam Wam. Dla porównanie tylko dodam, że za pełną wersję Nova Launcher zapłacić trzeba 24 złote.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.