sony-xperia-xz

Model Sony Xperia XZ śmiało można nazwać flagowym. Specyfikacja urządzenia nie pozostawia złudzeń, że jest to smartfon skierowany dla wymagających użytkowników. Japoński producent często chwali się swoimi aparatami. Czy matryca zastosowana w Xperii XZ „daje radę”? Spójrzmy na te przykładowe zdjęcia.

 

W Sony Xperia XZ zastosowano 23-megapikselową matrycę z przesłoną f/2.0, laserowym autofocusem oraz czujnikiem RGBC-IR. Pojawiła się również możliwość rejestrowania wideo w rozdzielczości 4K. Z przodu zaś umieszczono 13-megapikselową kamerkę selfie. GSM Arena postanowiła przetestować Sony Xperię XZ w wybranych przez siebie warunkach. Oto efekty.

 

1 2 3

 

 

Na mnie duże wrażenie wywarło zdjęcie numer dwa. Ale jeśli nadal Wam mało i chcecie przekonać się również o jakości fotografii wykonywanych aparatem przednim, kliknijcie w ten link. Tam też znajdziecie opcję zapoznania się ze zdjęciami w pełnym rozmiarze.

 

źródło GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.