Sprzedaż Samsunga Galaxy Note 7 może zostać wznowiona szybciej niż myślimy

Newsy

note-7-pawelb

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung prawdopodobnie nigdy nie przyzna się jak wielkie kwoty stracił w związku z wpadką, jaką bez wątpienia jest Galaxy Note 7. Niedawno wycofany ze sprzedaży phablet może jednak podreperować budżet Koreańczyków szybciej niż myślimy – najnowsze raporty wskazują na wznowienie sprzedaży już w następnym miesiącu.
 

2 września CEO Samsunga – DJ Koh powiedział, że firma potrzebuje ok. dwóch tygodni na wytworzenie wystarczającej ilości phabletów. Wziąć pod uwagę jednak trzeba, że zamienniki dostarczyć trzeba praktycznie na wszystkie rynki (na których dostępny był Note 7). Koreańczycy najtrudniejszą sytuację, jak można się domyślić, odnotowali w Stanach Zjednoczonych i w Australii. Jak wiemy, w Stanach Samsung obsługuje sieci Verizon i AT&T. Co ważne, wspomnieni giganci telekomunikacyjni zaznaczyli, że będą wymieniali wadliwe egzemplarze do 30 września. Podobnie jest w Australii, gdzie „bezpieczne” Note’y 7 dostarczane mają być od 21 września.
 

Co z tego wynika? Dedukcja jest prosta. Istnieje spora szansa, że już od początku przyszłego miesiąca Samsung Galaxy Note 7 znów trafi do sprzedaży. Póki co zostaje nam czekać na potwierdzenie tych słów przez samego producenta.
 

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x