leeco-le-2-pro-12

 

Na światowym rynku coraz częściej można spotkać różnego rodzaju chińskie urządzenia. Ich wielkim atutem jest na przykład dobry stosunek jakości do ceny. W Polsce furorę robią między innymi smartfony firmy Xiaomi. Duży wybór sprzyja konsumentom, którzy mają różne oczekiwania.

 

Jakiś czas temu zaczęły się pojawiać informacje o nowym chińskim smartfonie wyposażonym w baterię o całkiem pokaźnej pojemności. Mowa tutaj konkretnie o 5000 mAh. Mało, żeby zaskoczyć? Wystarczy dodać, że tę jednostkę zasilającą telefon udało się zmieścić w obudowie o grubości tylko 7 mm. Nadchodzący telefon nosi nazwę LeEco Pro 3.

 

Wewnątrz znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 821 wspomagany przez 6 GB pamięci RAM. Iście flagowa specyfikacja, nieprawdaż? Na pliki dostaniemy 64 GB pamięci wewnętrznej. Telefon będzie posiadał wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Dodatkowo urządzenie to ma zawierać zaawansowany aparat 16 MPx oraz 8 MPx kamerkę do selfie. Nadal nie ma żadnych informacji na temat ceny tego smartfona, ale oczywiste jest to, że raczej będzie ona o wiele niższa niż koszt zakupu bardziej powszechnych w Polsce flagowców. Przecieki mówią, że urządzenie pojawi się jeszcze w tym miesiącu, dokładnej daty nadal nie znamy. Być może i w naszym kraju znajdą się osoby, które chętnie sprowadzą takie urządzenie z niewątpliwie dość wysokiej półki. Miejmy nadzieję, że cena nie będzie równie powalająca.

 

Źródło: GizmoChina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl