LG V20 nieprędko będzie szeroko dostępny w Europie

Newsy

lg-v20-1

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zapewne zdecydowana większość naszych czytelników mieszka na stałe w Polsce, która z kolei znajduje się w Europie. Jeśli czekacie z niecierpliwością na LG V20 muszę Was trochę rozczarować. Według najnowszych informacji, flagowiec ten nie będzie zbyt szybko u nas dostępny. Wieść pochodzi od pewnego użytkownika Reddita, który otrzymał taką informację od belgijskiego oddziału LG. Wcześniej urządzenie będzie dostępne na przykład w Stanach Zjednoczonych. Już jakiś czas temu pojawiały się informacje, że V20 nie będzie pierwszym szeroko dostępnym smartfonem z Androidem Nougat. To miano ma przypaść raczej tegorocznym smartfonom z serii Pixel (dawniej Nexus).

 

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku zeszłorocznego smartfona z serii LG V. V10 został pokazany w październiku 2015 roku, ale w Europie zaczął być powszechniej dostępny dopiero parę miesięcy później.

 

Przypomnijmy specyfikację najnowszego flagowca od LG. Urządzenie posiada 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD, dodatkowy mały wyświetlacz nad podstawowym, procesor Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej na pliki użytkownika. Za wysokiej jakości dźwięk ma odpowiadać specjalny przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi. Smartfon jest wykonany w dużej mierze z wysokiej jakości stali lotniczej. Telefon po wyjęciu z pudełka pracuje pod kontrolą najnowszej wersji Androida – 7.0 Nougat. Mimo pewnego opóźnienia we wprowadzaniu tego flagowca na europejski rynek jest chyba na co czekać.

 

Źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x