11741213_g

 

Ostatnio dość często zdarzały się przypadki eksplozji baterii najnowszych smartfonów Samsunga – Galaxy Note7. Naturalnie spowodowało to wiele niepokoju wśród osób, które nabyły już sprzęt, a także pośród ludzi, którzy zamierzali w niedalekiej przyszłości kupić flagowca południowokoreańskiej firmy. Przedsiębiorstwo potraktowało sprawę poważnie i oferuje wymianę wszystkich zakupionych jednostek na bezpieczne. Pojawiają się również nowe propozycje wprost od Samsunga.

 

W pewnym domu w Ameryce miało miejsce kolejne zdarzenie z udziałem najnowszego flagowego Samsunga. Dom pewnego mężczyzny stanął w płomieniach najprawdopodobniej z winy niesprawnej baterii w telefonie. Strażacy ustalili, że pożar zaczął się tuż przy wyjściu, gdzie Wesley Hartzog ładował swojego Galaxy Note7. Mężczyzna wyszedł z domu, aby podwieźć swoje córki, a po powrocie znalazł swój dom w płomieniach, w otoczeniu strażaków.

 

11746109_g

 

Dochodzenie jest w toku, więc nie można być absolutnie pewnym, że przyczyną pożaru był smartfon Samsunga.

 

Ta sytuacja po raz kolejny przypomina, że właściciele nowo zakupionych Samsungów Galaxy Note7 powinni natychmiast zaprzestać korzystania z tych telefonów i zgłosić się do firmy żądając zwrotu lub wymiany. Istnieje poważne zagrożenie, jeśli będziemy nadal korzystać z niebezpiecznych, niewymienionych modeli. Warto stracić czas na wymianę, niż narażać bliskich na niebezpieczeństwo.

 

Źródło: WMBF News

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl