Potwory się mnożą… Dwa Snapdragony 830 to za mało? Oto smartfon z trzema i dodatkowo 18 GB RAM, a to jeszcze nie wszystko

Łukasz Pająk Newsy 2016-09-07

turing monolitch chocone2

 

Ostatnio przedstawiłem Wam pewnego potwora, który ma w przyszłym roku zawojować rynkiem. Turing, a więc firma z wielu niecodziennych zapowiedzi, postanowiła jeszcze raz nas zaskoczyć, ale tym razem mamy do czynienia z jeszcze potężniejszym monstrum o nazwie Monolith Chaconne.

 

W takim razie jeśli dwa, niezapowiedziane jeszcze Snapdragony 830 to dla Was za mało mocy obliczeniowej, a 12 GB pamięci operacyjnej zapełniacie w chwilę to już Was uspokajam. Nadchodzi kolejny potwór, który na papierze ma prezentować dane techniczne nie z tej… galaktyki? Tak oto mamy ujrzeć aż trzy Snapdragony 830 i tytułowe 18 GB RAM. Do tego dodajemy 6,4-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 4K (tylko tyle…?).

 

turing monolitch chocone

 

Pozostała specyfikacja wygląda już słabo, gdyż jest zbliżona do poprzedniego potwora od Turinga, aczkolwiek zwróćmy uwagę na przewidywaną datę premiery. Monolith Chaconne ma ujrzeć światło dzienne w 2018 roku, a wcześniej zapowiadany model w 2017 roku. Nie uważacie, że to za małe zmiany?

 

Coś Turing schodzi na psy skoro tak mało różnic ujrzymy pomiędzy tymi modelami. Dodatkowo Snapdragon 830 nie będzie już najlepszym układem od Qualcomma, więc w tej kwestii także firma łapie dużego minusa… Jednak na koniec zejdźmy na ziemię i jeśli liczycie, że taki smartfon faktycznie ujrzy światło dzienne to lepiej nie róbcie sobie dużej nadziei.

 

 

źródło: Android Policex