Michael-Kors-Access

 

Jakiś czas temu znalazłem w internecie komentarz twierdzący, że producenci uchodzący za tych ekskluzywnych – lub firmy aspirujące do tego miana, nie powinny wchodzić z butami na technologiczne podwórko. Cóż, zdania są podzielone a kolejne propozycje wciąż się pojawiają. Teraz do gry próbuje wejść sławny projektant Michael Kors wraz z dwoma smartwatchami z Android Wear na pokładzie.
 

Zegarki o nazwach Dylan oraz Bradshaw są częścią kolekcji Michael Kors Access. Smartwatche dostępne będą w wielu wersjach kolorystycznych. Dylan zaoferuje użytkownikowi silikonowy pasek, natomiast Bradshaw wyceluje w elegancje – dostępny będzie w aż pięciu kolorach. Jak widać na zdjęciu, jego bransoleta została wykonana ze stali nierdzewnej.

 

michael kors
 

To jednak nie o sam wygląd chodzi, a o wnętrze powyższych inteligentnych zegarków. Smartwatche od Michaela Korsa wyposażone zostały w system Android Wear. Oba posiadają ekrany o rozdzielczości 320 x 290 pikseli z nieco „obciętym dołem” – wzorem Moto 360. Dodatkowo znajdziemy tu procesor Snapdragon Wear 2100, funkcje fitness oraz głośnik.

 

michael-kors-jumps-on-android-wear-smartwatch-bandwagon

 

Kwoty, za które będzie można kupić Dylana i Bradshawa startują już od 350 dolarów, a za nieco ekskluzywniejsze wersje zapłacić trzeba do 400 dolarów. Zamawówienia składać można TUTAJ. Jak widać nie są to jakies wielkie kwoty – szczególnie w porównaniu do zegarka marki Fossil, który kosztuje bagatela 1500 dolarów.
 

Źródło: gsmarena, google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.