Apple Music

 
Apple Music to aplikacja, dzięki której możemy korzystać ze streamingu muzyki. Według strony firmy: „Kiedy masz subskrypcję, cała muzyka, którą już masz, mieszka razem z całą biblioteką Apple Music. Dysponujesz takim wyborem fantastycznej muzyki, że przyda Ci się znawca, który pomoże znaleźć ten idealny kawałek. Nasi eksperci starannie dobierają utwory, wykonawców i albumy kierując się tym, czego słuchasz i co lubisz. A gdy tylko zechcesz dowiedzieć się, co nowego w muzyce, nasi eksperci podsuną Ci najświeższe i najciekawsze dla Ciebie brzmienia”. W ten sposób reklamuje się Apple Music, które chce ściągnąć również klientów Androida. Wygląda na to, że póki co robi to bardzo skutecznie.
 
Aplikacja nie została przyjęta ciepło w Google Play, ponieważ od debiutu jej średnia ocen wynosi jedynie 3,5. Jednak mimo to użytkownicy Androida chyba jednak polubili usługę od firmy z Cupertino. Według najnowszych danych Apple Music ściągnięto z Google Play już ponad 10 mln razy! Dodam, że liczba płatnych subskrybentów usługi wynosi ponad 15 mln osób.
 
Przypomnę jeszcze, że aplikacja ta jest dostępna na Androida od listopada 2015 roku. Do sierpnia bieżącego roku była ona jednak w fazie beta. Stabilną wersję aplikacji możecie pobrać TUTAJ.
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.