humble bundle mobile 20 gry za darmo

 

Fani promocji i przeróżnych obniżek z pewnością znają Humble Bundle. Mobilne wydanie tej szczytnej akcji właśnie świętuje 20. edycję, a to oznacza kolejne paczki z grami oferowane za symboliczne kwoty, które przeznaczane są na szczytne cele charytatywne. Tym samym my oszczędzamy, a potrzebujący zyskują.

 

Tak oto w tej edycji do wyboru mamy trzy paczki. Za symbolicznego dolara otrzymujemy takie tytuły jak Cloud Chasers, Last Horizon oraz Tomb Raider 1 & 2Płacąc więcej niż wynosi średnia wpłacana kwota – w chwili pisania tekstu 4,34 dolara – otrzymacie takie gry jak Always Sometimes Monsters i Shooting Stars! oraz oczywiście powyższe propozycje. Jednak za 5 dolarów możecie również spróbować swoich sił w Space Grunts i Cosmonautica. Zainteresowani? Wpłacając wybraną przez siebie kwotę przez chociażby PayPala możecie zdecydować czy Wasze pieniądze trafią do deweloperów powyższych gier czy też właśnie na wybrany cel charytatywny. Zainteresowani? W takim razie zajrzyjcie na stronę Humble Mobile Bundle: Klik! Znajdziecie na niej również opisy poszczególnych gier.

 

Oczywiście „piractwo” się szerzy, ale może niektórzy z Was zdecydują się wesprzeć poszczególne organizacje, pomimo że wszystkie te gry można ściągnąć „na lewo”? Nie musicie się spieszyć, gdyż akcja trwa jeszcze przez niecałe dwa tygodnie.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.