Humble Mobile Bundle 20, czyli kolejne ciekawe paczki gier niemalże za darmo i w szczytnym celu

Aplikacje

humble bundle mobile 20 gry za darmo

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Fani promocji i przeróżnych obniżek z pewnością znają Humble Bundle. Mobilne wydanie tej szczytnej akcji właśnie świętuje 20. edycję, a to oznacza kolejne paczki z grami oferowane za symboliczne kwoty, które przeznaczane są na szczytne cele charytatywne. Tym samym my oszczędzamy, a potrzebujący zyskują.

 

Tak oto w tej edycji do wyboru mamy trzy paczki. Za symbolicznego dolara otrzymujemy takie tytuły jak Cloud Chasers, Last Horizon oraz Tomb Raider 1 & 2Płacąc więcej niż wynosi średnia wpłacana kwota – w chwili pisania tekstu 4,34 dolara – otrzymacie takie gry jak Always Sometimes Monsters i Shooting Stars! oraz oczywiście powyższe propozycje. Jednak za 5 dolarów możecie również spróbować swoich sił w Space Grunts i Cosmonautica. Zainteresowani? Wpłacając wybraną przez siebie kwotę przez chociażby PayPala możecie zdecydować czy Wasze pieniądze trafią do deweloperów powyższych gier czy też właśnie na wybrany cel charytatywny. Zainteresowani? W takim razie zajrzyjcie na stronę Humble Mobile Bundle: Klik! Znajdziecie na niej również opisy poszczególnych gier.

 

Oczywiście „piractwo” się szerzy, ale może niektórzy z Was zdecydują się wesprzeć poszczególne organizacje, pomimo że wszystkie te gry można ściągnąć „na lewo”? Nie musicie się spieszyć, gdyż akcja trwa jeszcze przez niecałe dwa tygodnie.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x