deskorolka smartfon samsung

 

Ostatnia, niezbyt miła akcja serwisowa związana z awaryjnymi akumulatorami montowanymi w Samsungu Galaxy Note7 z pewnością zapadnie nam w pamięci. Jednak okazuje się, że znajdą się osoby, które same postanowią doprowadzić uszkodzonego smartfona do stanu beznadziejnego.

 

Tak oto grupa fanów deskorolek i jazdy na nich postanowiła, że wezmą Samsunga Galaxy S7 Edge i zrobią z niego właśnie tego typu pojazd. Oczywiście smartfon już wcześniej nie pozwalał się uruchomić, aczkolwiek mimo wszystko ten przykład doskonale pokazuje z jakim sprzętem mamy do czynienia – należy dbać o ogniwa, inaczej te mogą skrzywdzić nas. Jednak do rzeczy, zapraszam Was do seansu:

 

 

Udało się? W pewien sposób tak, ale nie obyło się bez zaskoczeń i największą dla zgromadzonych okazał się akumulator, który ewidentnie sprawił, że Galaxy S7 Edge stał się jeszcze gorętszym smartfonem. Również można zauważyć, że prosta wkrętarka miała problem z przebiciem się przez szkło zastosowane przez Samsunga (Gorilla Glass 4).

 

Tak oto jeśli się zastanawialiście, co się stanie w momencie, gdy przebijecie czymkolwiek akumulator to macie odpowiedź. Także popularna teza: „Nie róbcie tego w domu” idealnie dopasowuje się do tego typu pomysłów.

 

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.