htc-nexus-9-710x414

Google lubi niespodzianki. Użytkownicy również je lubią. Ostatnią jaką zapewnił nam Gigant z Mountain View była zmiana nazewnictwa Nexusów. Teraz smartfony te zwać się będą Pixel. Jednak to nie wszystkie urządzenia jakie dostaniemy od Google w tym roku. Prawdopodobnie na rynku pojawi się jeszcze jeden gracz. We współpracy z Huawei. Będzie gorąco!

 

Kojarzycie Nexusa 7? Ba, kto nie kojarzy. Co więcej, wielu użytkowników wyczekuje godnego następcy tego urządzenia. Plotki wskazują, że może się to ziścić. Ich źródłem jest zaufany i popularny leakster, Evan Blass. Na swoim Twitterze umieścił on wpis, w którym informuje nas, że przed końcem bieżącego roku możemy się spodziewać 7-calowego tabletu produkcji Huawei z 4 GB RAM.

 

Brzmi dobrze. Huawei współpracował już w Google – nie trzeba daleko szukać, wystarczy wspomnieć całkiem udanego Nexusa 6P. Tym razem powrócimy do korzeni, do 7-calowego tabletu, który może, podobnie jak Nexus 7, stać się hitem. Pixel oraz Pixel XL z pewnością dobrze poradzą sobie w światku smartfonów. Pixel C natomiast to coś więcej niż tylko tablet.

 

 

 

Jeśli Google obierze drogę okazyjnego cenowo, przyciągającego wzrok, wydajnego i kompaktowego urządzenia (co w dobie dzisiejszych 6-calowych smartfonów utrudnia zdobycie zainteresowania), może na tym wiele zyskać. Czekamy zatem na Pixel XXL?

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.