Pomóż Samsungowi przetestować jego popularną aplikację z Google Play

Aplikacje

S Note

 
Samsung coraz śmielej sobie poczyna w sklepie Google Play. Aplikacje, które były preinstalowane wraz z TouchWizem coraz częściej są „eksportowane” jako osobne programy do sklepu Google. Tak się na przykład stało z odtwarzaczem muzyki. Przypomnę, że Samsung Music dostępne jest w wersji beta za darmo do pobrania TUTAJ.
 
Ponadto jakiś czas temu, firma wprowadziła do Google Play aplikację S Note, która jest preinstalowana na smartfonach producenta. Niestety w tamtej chwili zawierała ona tylko podstawowe funkcje. Miesiąc temu została ona zaktualizowana, dzięki czemu swoim wyglądem jest bardzo zbliżona do tego co oferuje nam Samsung np. w linii Note. Jednak to nie wszystko.
 
Samsung prosi użytkowników o udział w beta testach aplikacji. Producentowi zależy na opinii użytkowników innych smartfonów, tak aby dostosować program do potrzeb osób, które nie mają rysika w smartfonie. Oczywiście wersja beta S Note może posiadać błędy, jednak testujący jako pierwsi otrzymają nowe funkcje do zabawy. Jeśli jednak chcecie pomóc Samsungowi, wystarczy, że klikniecie w TEN link.
 

źródło: sammobile

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x