Xiaomi-Mi-Note-2

O Xiaomi Mi Note 2 mówi się naprawdę wiele. Nadchodzący phablet chińskiego producenta może stanowić mocną konkurencję dla Samsunga. Już pierwszy Mi Note od Xiaomi porównywany był ze swoim rywalem z linii Galaxy Note. Tym razem starcie będzie zacięte. Ale co tak dokładnie otrzymamy od Xiaomi?

 

Chiński producent również postawił na obustronnie zagięty ekran. Dodając do tego duży, bo prawdopodobnie 5,7-calowy ekran o rozdzielczości QHD dostajemy Galaxy Note 7 tylko z innym rodowodem. Plotki mówiły o różnych wersjach Mi Note 2. Najnowsze doniesienia traktują o dwóch opcjach. Jedna z nich zakłada obecność Snapdragona 820 w towarzystwie 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej – jest to specyfikacja znana z tegorocznych flagowców i powoli trafiająca do coraz większej liczby urządzeń. Xiaomi Mi Note 2 może pojawić się jednak w jeszcze trochę mocniejszej odsłonie – Snapdragon 821 w towarzystwie 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

 

Tyle chyba wystarczy. Robienie większe ilości wersji i delikatne zmienianie specyfikacji technicznej wydaje się zbędne. Nie wiadomo jednak jeszcze ile kosztować będzie model Mi Note 2. Xiaomi jakiś czas temu zapowiedziało zmianę polityki cenowej i zawyżenie cen. Z pewnością możemy się spodziewać kwot wyższych do zapłaty niż w przypadku Xiaomi Mi5.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.