Nowa aktualizacja Pokemon Go doda trochę świeżości grze. Niantic obiecuje wiele nowych funkcji na jesień!

Aplikacje

Pokemon Go aktualizacja

 
Pokemon Go chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aplikacja zdobyła serca użytkowników szturmem i z uwagi na ich irracjonalne zachowania, zaczęły o niej mówić czołowe media w Polsce i na świecie. Co prawda od momentu debiutu ubyło jej kilkanaście milionów graczy, jednak wciąż można stwierdzić, że jest to fenomen. Niantic bardzo zależy na zastopowaniu negatywnego trendu. Jakiś czas temu firma zapowiedziała, że nadchodzące aktualizacje wniosą wiele nowych funkcji do gry. Przed nami jedna z nich.
 
Najnowszy update ma bowiem wprowadzić funkcję wybrania sobie pupila spośród naszych stworków. Taki milusiński będzie otrzymał specjalne osiągnięcia (cokolwiek to znaczy), a my dostaniemy Candy tego stworka za przejście odpowiedniego dystansu. Ponadto nasz „Buddy”, pojawi się w awatarze gry. Plusem nowej funkcji jest możliwość zmiany pupila w każdym momencie gry. Zatem będzie to dobry sposób na zdobywanie cukierków i szybszą ewolucję pokemonów. Na załączonym obrazku możecie zobaczyć, jak to będzie wyglądało.
 
Pokemon Go Buddy
 
Pomysł już mi się podoba i na pewno doda odrobinę świeżości grze. Tak czy owak wciąż czekam na kolejne – kluczowe: możliwość wymiany pokemonów czy walki między graczami, a także stworki z drugiej generacji. Niantic dodało, że pracuje nad kolejnymi opcjami, które zobaczymy już tej jesieni!
 
źródło: Niantic

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x