LG-V10-01

Jak się zapowiada LG V20? Świetnie. Android 7.0 wprost po wyjęciu z pudełka, duży ekran z rozdzielczością QHD oraz całkiem niezłe możliwości fotograficzne. Możemy spodziewać się ulepszonego V10 – a już tam można było na wielu funkcjach dłużej zawiesić oko. Wracając jednak do tematu, premiera nowego urządzenia od LG coraz bliżej, a to oznacza coraz więcej przecieków, w tym i ten, całkiem oryginalny.

 

Prawdopodobnie LG V20 zostanie zaprezentowane 6 września. Do wtorku pozostało jednak kilka dni, a atmosferę warto czymś podsycić. Wideo na którym uchwycono LG V20 wcale nie skupia się na nim. Motywem przewodnim jest muzyka i żywiołowy gitarzysta.

 

I jak, zauważyliście tam tego 5,7-calowego potwora? Jeśli nie, przewińcie film do około 25 sekundy. To właśnie wtedy pojawia się bohater wpisu. Smartfon odnalazł jeden z użytkowników serwisu Reddit, asusjd38. Czyżbyśmy właśnie zobaczyli fragment oficjalnego materiału promocyjnego?

 

lg v20 wideo

 

 

źródło: Phone Arena, Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.