sony xperia xz cena grafika wyglad

Sony Xperia XZ oraz Sony Xperia X Compact. Jak dobrze śledziliście nasze doniesienia z tegorocznych targów IFA odbywających się w Berlinie, wiecie, że tak właśnie nazywają się nowe smartfony japońskiego producenta. Zobaczyliśmy je zewnątrz, poznaliśmy ich specyfikację techniczną oraz przekonaliśmy się o możliwościach aparatów fotograficznych. A interfejs?

 

Producenci wraz z premierami kolejnej wersji swoich flagowych urządzeń decydują się również na odświeżenie interfejsu. Dzięki temu użytkownik dostaje coś więcej niż tylko mocną specyfikację techniczną. Ponadto nowa szata graficzna podąża za trendami, które pojawiają się na rynku. Co takiego postanowiono dodać/zmienić/odświeżyć w nowym interfejsie? Spójrzcie na tę galerię zdjęć.

 

Porównano tutaj nakładkę z Xperii XZ z Z5. Rewolucji nie ma. Mam wrażenie, że jest trochę „czyściej”. W siatce aplikacji pojawia się wyszukiwarka, zmieniono design ikon oraz pobawiono się paletą kolorów.

 

 

źródło: Phone Arena

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Kamil Lewicki

    Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.