iphone-6s-india

Już kilkakrotnie wspominałem, że Vernee w najnowszym modelu mocno inspiruje się smartfonem Giganta z Cupertino. Mars w srebrnej odsłonie robi to bez żadnych skrupułów, więc jeśli spodobało Wam się urządzenie od Apple, ale nie chcecie ani jabłuszka z tyłu obudowy, ani zamkniętego systemu, to może znaleźliście właśnie rozwiązanie.

 

O Vernee Mars słychać coraz więcej, a to może oznaczać, że premiera tego smartfonu jest coraz bliżej. Wyposażony w 6 GB RAM oraz procesor produkcji MediaTek, Helio P20 będzie ciekawym urządzeniem jakie trafi na rynek, prawdopodobnie, w ostatnim kwartale bieżącego roku. Czy będzie konkurencją dla iPhone’a 7?

 

 

Z pewnością fani marki Apple nie przerzucą się nagle na młodego, chińskiego producenta. Ci jednak, którym podoba się design smartfonu mogą skusić się na jego zakup. Model Mars pretendować będzie do obecności i zabłyśnięcia wśród urządzeń na półce premium. Dotychczasowa polityka firmy pokazuje również, że cena telefonu nie powinna być zabójcza. Możemy spodziewać konkurencyjnej kwoty.

 

 

Po tych czterech fotografiach skojarzenie z produktem Apple powinno być jasne. To iPhone 6S tylko działający na Androidzie i wyprodukowany pod innym szyldem. Nowocześniej zostały jedynie poprowadzone linie antenowe – na wzór iPhone’a 7.

 

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.