nokia morph koncept grafika

 

W przyszłym roku Samsung ma szansę naprawdę nas zaskoczyć. Po wielu miesiącach – jak nie latach – poznawania przeróżnych plotek, chcielibyśmy w końcu ujrzeć coś rewolucyjnego od lidera mobilnego rynku. Teraz mamy szansę, gdyż coraz więcej informacji wskazuje na to, że Koreańczycy chcą pokazać nowy rodzaj urządzenia mobilnego.

 

Galaxy Foldable, Galaxy X – pod wieloma nazwami poznawaliśmy już nadchodzącego smartfona, który miałby wyróżniać się tym, że byłby składany. Teraz przyszła pora na kolejną wersję wydarzeń. Otóż w Sieci pojawił się następny patent podpisany przez Samsunga, a razem z nim kolejna możliwość nazwy tego smartfonu.

 

samsung galaxy wing nokia morph 2 samsung galaxy wing nokia morph 3 samsung galaxy wing nokia morph 4 samsung galaxy wing nokia morph

 

Pomysł przypomina nieco Nokię Morph i jeśli jej nie pamiętacie to oto szybkie przypomnienie:

 

 

Mimo wszystko wróćmy do Samsunga i jego Galaxy Wing, gdyż właśnie taka pojawiła się teraz nazwa. Czy pomysł jest ciekawy? Oczywiście, wystarczy sobie przypomnieć ile osób liczyło, że wspomniany, fiński koncept ujrzy światło dzienne. Dzisiaj technologia pozwala na stworzenie pomysłu zaproponowanego przez Samsunga, więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do przyszłego roku, żeby przekonać się czy faktycznie Koreańczycy przedstawią nam coś w tym stylu.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.