Poznaliśmy datę prezentacji „Nexusów” i kilku innych, nowych urządzeń od Google

Newsy

google konferencja co nowego zapowiedz termin nexus chromecast

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Google postanowiło zrobić małą rewolucję na rynku Androida. Nougat tak bardzo namieszał w – jakby mogło się wydawać – uporządkowanym świecie dzielącym się na Nexusy i resztę urządzeń, że dzisiaj ciężko postawić nogę i być pewnym, że to się nie rozpadnie. Jednak wiemy, kiedy poznamy wszelkie wyjaśnienia.

 

Także zacznijmy od początku. Znany nam Nougat ewidentnie nie jest finalną wersją, gdyż brakuje wielu zapowiadanych wcześniej funkcji. Do tego nie ujrzeliśmy jeszcze nowych Nexusów, ale w tym wypadku wiemy już, że te nigdy się nie pojawią, a zamiast nich zostaną przedstawione dwa smartfony z „nowej” serii. Ok, ale już nie przedłużając. Kiedy Google w końcu ogłosi swój nowy tok myślenia i nowe urządzenia? Jak podaje Android Police, powołując się na sprawdzone źródło, będzie to miało miejsce 4 października, a więc za nieco ponad miesiąc. Ten termin z kolei nie nachodzi na wcześniej zapowiadaną datę pierwszej, dużej aktualizacji Androida Nougat, która miała mieć miejsce pod koniec września.

 

Mimo wszystko nadchodząca konferencja także skupi się wokół innych serii. Przede wszystkim mamy ujrzeć nowego Chromecasta mogącego obsługiwać filmy 4K. Do tego czekamy na pierwszy zestaw z rodziny Daydream, który ma mieć dopisek „View”.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x