Czy Nokia zapowiedziała właśnie nowe smartfony?

Newsy

Nokia-concept

 
Od dłuższego czasu w Internecie pisze się o powrocie Nokii na rynek smartfonów. Po debiucie tabletu o nazwie N1, firma zamierza wkroczyć na rynek telefonów z Androidem. Ponadto nawet sam prezes potwierdził te rewelacje. Czy nowy model będzie się nazywał C1? Tego jeszcze nie wiemy. Podobnie, nie znana jest również jego specyfikacja jak i wygląd. W sieci pojawiają się różne rendery, jednak są to jedynie „fanowskie” wybryki. Widzieliśmy nawet „hands-on” urządzenia, które również nie wydaje się być prawdziwe.
 
Ostatnio mówiło się o powrocie kultowej marki pod koniec tego roku. Według przecieków spółka ma pokazać dwa nowe telefony z Androidem. Nokia będzie miała bardzo trudne warunki do wielkiego „come back’u”, ponieważ rynek smartfonów jest mocno nasycony.
 
Oliwy do ognia dodał post zamieszczony na Twitterze firmy. Widzimy na nim obrazek i zdanie, które można przetłumaczyć jako: „technologia powinna sprawić, aby nasze życia były bardziej komfortowe”. Do tego dodany został #OurFansRock, czyli prosto ujmując – nasi fani „wymiatają”. Czy dziewczyna ze zdjęcia trzyma nowy smartfon Nokii? Tego jeszcze nie wiemy. Tak czy owak niecierpliwie czekam na powrót fińskiej firmy, oby z sukcesem!
 
Nokia-Twitter
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x