sony xperia xz cena grafika wyglad

 

Całkiem niedawno Eliasz przedstawił Wam najnowsze modele z rodziny Xperia. Sony poniekąd zaskoczyło nas prezentacją Xperii XZ oraz X Compact. W tych smartfonach można się zakochać, ale też szybko je znienawidzić. W takim razie sprawdźmy ile sobie Japończycy życzą za te modele w Polsce.

 

Z racji, że mamy do czynienia z naszym krajem to należy pamiętać o dodatkowych podatkach, które na start zdecydowanie windują ceny urządzeń elektronicznych. Jednak już bez dłuższego przedłużania, sprawdźmy ile kosztują nowości od Sony:

 

  • Xperia XZ: 2999 złotych;
  • Xperia X Compact: 2199 złotych.

 

Wciąż zainteresowani? Jeśli mniejszy model szybko stanieje to fani małych wyświetlaczy z pewnością będą mogli skusić się na ten model. Jednak co z Xperią XZ? W tej kwestii można mieć pewne wątpliwości, gdyż zarówno specyfikacja tego smartfonu jak i dodatkowe możliwości nie do końca mają odwzorowanie w swojej cenie.

 

Mimo wszystko musimy czekać na weryfikację poszczególnych cen przez nasz rynek i dopiero wtedy na nowo przyjrzymy się poszczególnym premierom od Sony.

 

 

źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.