LG Optimus 2X otrzymuje długo wyczekiwanego Androida 4.0

Newsy

LG Optimus 2X zasłynął jako pierwszy smartfon na świecie wyposażony w dwurdzeniowy procesor, lecz już od samego debiutu borykał się z problemami dotyczącymi aktualizacji oprogramowania. Urządzenie trafiło do sprzedaży z Androidem 2.2 Froyo, następnie bardzo długo czekało na Gingerbread. W momencie, gdy najwięksi producenci planują już aktualizacje do Androida w wersji 4.2 Jelly Bean, LG postanowiło wydać dla Optimusa 2X długo wyczekiwanego Androida 4.0 IceCream Sandwich.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aktualizacja przynosi ze sobą nowy wygląd interfejsu użytkownika, a także odświeżone aplikacje. Według doniesień, po instalacji Andorida 4.0 urządzenie pracuje znacznie płynniej. Zapraszamy na nasze forum, gdzie już toczy się dyskusja dotycząca nowego oprogramowania dla LG Optimus 2X.

 

źródło: xda-developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x