LG Optimus 2X zasłynął jako pierwszy smartfon na świecie wyposażony w dwurdzeniowy procesor, lecz już od samego debiutu borykał się z problemami dotyczącymi aktualizacji oprogramowania. Urządzenie trafiło do sprzedaży z Androidem 2.2 Froyo, następnie bardzo długo czekało na Gingerbread. W momencie, gdy najwięksi producenci planują już aktualizacje do Androida w wersji 4.2 Jelly Bean, LG postanowiło wydać dla Optimusa 2X długo wyczekiwanego Androida 4.0 IceCream Sandwich.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Aktualizacja przynosi ze sobą nowy wygląd interfejsu użytkownika, a także odświeżone aplikacje. Według doniesień, po instalacji Andorida 4.0 urządzenie pracuje znacznie płynniej. Zapraszamy na nasze forum, gdzie już toczy się dyskusja dotycząca nowego oprogramowania dla LG Optimus 2X.

 

źródło: xda-developers

Piotr Andrzejewski