[IFA2016] Samsung oficjalnie pokazuje ekstremalnie wytrzymały zegarek – Gear S3

Newsy

samsung gear s3

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dzisiaj południowokoreańska firma pokazała oficjalnie nowy gadżet z serii Gear S. Nowy smartwatch nazywa się Samsung Gear S3. Będzie on dostępny w dwóch wariantach – klasycznej oraz Frontier. Wersja Frontier ma być bardziej wytrzymała i przygotowana z myślą o osobach uprawiających sporty ekstremalne. Oba urządzenia posiadają 1,3-calowe wyświetlacze Super AMOLED i mają tarcze o średnicy 46 mm.  Nowe zegarki prezentują gamę 16 milionów kolorów (a nie tak jak ich poprzednik 8 milionów). Obsługują one także Always-On Display, nie rozładowując w tym czasie szybko baterii.

 

 

Gear S3 ma również pełne wsparcie dla Samsung Pay, ale to niestety raczej nie będzie przydatne w Polsce (przynajmniej na razie). W urządzeniach jest dostępne NFC. Będzie można również kupić wersje LTE obu wariantów smartwatchy. Każdy z nich posiada również normę IP68, a bryły są wykonane ze stali nierdzewnej, co jeszcze bardziej zwiększa ich wytrzymałość. Ekrany są chronione przez szkło Gorilla Glass SR+, podobno równie twarde jak szafir. Samsung pokazał również, że zegarki te będą odporne na ekstremalne temperatury – od mrozu po ciepło.

 

 

Różnica pomiędzy dwoma wersjami Gear S3 (Classic oraz Frontier) polega na tym, że ten „nieklasyczny” jest zegarkiem bardziej sportowym. Dostępny jest on w kolorze czarnym, natomiast klasyczny – w srebrnym. Mimo to oba zegarki są wykonane prawie z tych samych materiałów jeśli chodzi o trwałość.

 

 

Samsung Gear S3 Classic będzie dostępny w wersji Wi-Fi w cenie 300 $. Wersja LTE pojawi się później i jeszcze nie podano jej ceny.

 

Jesteśmy na miejscu w Berlinie na IFA2016 i w TYM miejscu znajdziecie wszelkie informacje związane z tym wydarzeniem.

 

źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x