note 7

 

Tworząc smartfona z najwyższej półki powinno się przeprowadzać dokładne testy. Tak brzmi teoria, która powinna mieć odwzorowanie w cenie gotowego produktu. W przypadku Galaxy Note’a7 mogłoby się wydawać, że Samsung prześwietlił ten model pod każdym możliwym kątem.

 

Jednak już dwa egzemplarze zostały poważnie uszkodzone podczas ładowania, a dodatkowo samo oprogramowanie może sprawić, że smartfon zostanie zamieniony w cegłę. Mimo świetnych recenzji, które zbiera Galaxy Note7 to powyższe przypadki mogą skutecznie odstraszyć potencjalnych konsumentów. Tym samym zaskakującym faktem była sama postawa Samsunga, gdyż producent po prostu nie reagował, a od groma egzemplarzy już znalazło swoich właścicieli. Jednak w końcu się doczekaliśmy. Dzisiaj Koreańczycy oficjalnie ogłosili, że dostawy Galaxy Note7 zostaną opóźnione w celu „przeprowadzenia dodatkowych testów”. Niestety, ale firma nie zdradziła, co dokładnie będzie sprawdzane. Nie dowiedzieliśmy się również, które rynki będą miały problem z dostępnością bohatera tego wpisu.

 

Samsung z pewnością finansowo ucierpi przez niedopracowanie Galaxy Note’a7, aczkolwiek obecni użytkownicy tego smartfonu powinni się zorientować w serwisach czy ich egzemplarz również może być dotknięty „chorobami wrodzonymi”.

 

[Aktualizacja] Jak udało nam się dowiedzieć, Polacy póki co nie muszą się martwić o opóźnienia i wszystkie zamówienia powinny zostać dostarczone terminowo.

 

źródło: Reuters

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.