Przeszukaj wszystkie swoje aplikacje za pomocą jednej! Nowa propozycja od Google z wyjątkowymi dodatkami dla LG V20

mm Łukasz Pająk Aplikacje 2016-08-31

google wyszukiwarka logo in apps inside search

Google ewidentnie podpisało ciekawą umowę z LG. Nadchodzący wielkimi krokami model V20 będzie wyjątkowy pod kątem oprogramowania, ale najnowsza nowość od Google pojawi się także na innych smartfonach. Także poznajcie nową propozycję ukrytą pod nazwą „In Apps”.

Już sama nazwa wskazuje z czym będziemy mieć do czynienia. Jest to nic innego jak kolejna funkcja aplikacji Google (Now) pozwalająca na przeglądanie danych związanych z wieloma programami na Androidzie. Tym samym umożliwia wyszukiwać kontakty nie tylko w aplikacjach Google, ale także chociażby w Messengerze. Inne możliwości sprowadzają się do wyszukiwania multimediów, ale także i notatek zapisanych w różnych aplikacjach.

google in apps inside search lg v20

Nie wiesz gdzie zapisałeś swoją listę zakupów? Sprawdź za pomocą nowej funkcji Google. Szukasz filmu, który Ci znajomy podesłał, ale nie wiesz czy mailowo czy też przez Messengera? Ponownie zajrzyj do „In Apps”. Mimo wszystko to nie najciekawsze, co związane z nową propozycją od Amerykanów. Pierwszym smartfonem, który będzie mógł korzystać z tej funkcji będzie LG V20 – także z poziomu drugiego wyświetlacza.

google in apps inside search lg v20 2

Dodatkowo Google In Apps zostało stworzone również z myślą o koreańskich aplikacjach. Oczywiście ta funkcjonalność to nic innego jak ułatwienie życia użytkownikom. Taki Messenger nie pozwala sam w sobie na wyszukiwanie konkretnych wiadomości wśród wielu konwersacji, a teraz będzie to możliwe.

źródło: Googleblog • Krzysztofsf

  Google moze to wlaczac dla wlasnych pytan bez wiedzy uzytkownika?

 • Tomek pozdro

  Ja również już to mam.

 • DeadPool$

  Co robisz jak Ci powiem że tak funkcja działa u mnie od kilku dni? Zdaje się że jest właczana z poziomu serwerów bo są momenty że potrafie z niej korzystać, a czasem wgl jej nie ma. Na pytanie o bete- nie nie mam czasu na takie bzdury

  • Łukasz Pająk

   Ciekawe, faktycznie jest to uruchamiane z poziomu serwerów. Wpis bazuje na oficjalnym oświadczeniu Google, ale widać, że Amerykanie „testują” tę funkcję.

 • Jan Boromeusz

  „Pierwszym smartfonem, który będzie mógł korzystać z tej funkcji będzie LG V20 – także z poziomu drugiego wyświetlacza.” – chyba komus sie pomieszało 😉
  Wpis ze społeczności Android Polska

  • DeadPool$

   U mnie wczoraj działało teraz znowu szlag to trafił

   • Jan Boromeusz

    u mnie działa – jeszcze 😉

  • Łukasz Pająk

   Google się pomieszało 🙂

   • Jan Boromeusz

    dlatego celowo napisałem „komuś” a nie wam 😉

    • Łukasz Pająk

     To tak dla potomnych, co się za bardzo czepiają 🙂

 • Michał

  Już teraz mi ta opcja działa (pod zakładką z nazwą „Telefon”) w Google Now.
  Możliwe, że uczestniczę w Google Now (Beta). W każdym razie opcja ta nie umożliwia (jeszcze?) przeszukiwania Messengera czy innych komunikatorów (z tych to tylko zwykłe SMSy i GMaila)

  • Jan Boromeusz

   „Już teraz mi ta opcja działa (pod zakładką z nazwą „Telefon”) w Google Now” raczej w Google search. Jeślii chodzi o Google Now to jest taka kategoria w ustawieniach i wcześniej nazywało sie „przeszukiwanie telefonu”

 • pleisik

  To jest zaimplementowane w Google Now.