Przeszukaj wszystkie swoje aplikacje za pomocą jednej! Nowa propozycja od Google z wyjątkowymi dodatkami dla LG V20

Aplikacje

google wyszukiwarka logo in apps inside search

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Google ewidentnie podpisało ciekawą umowę z LG. Nadchodzący wielkimi krokami model V20 będzie wyjątkowy pod kątem oprogramowania, ale najnowsza nowość od Google pojawi się także na innych smartfonach. Także poznajcie nową propozycję ukrytą pod nazwą „In Apps”.

 

Już sama nazwa wskazuje z czym będziemy mieć do czynienia. Jest to nic innego jak kolejna funkcja aplikacji Google (Now) pozwalająca na przeglądanie danych związanych z wieloma programami na Androidzie. Tym samym umożliwia wyszukiwać kontakty nie tylko w aplikacjach Google, ale także chociażby w Messengerze. Inne możliwości sprowadzają się do wyszukiwania multimediów, ale także i notatek zapisanych w różnych aplikacjach.

 

google in apps inside search lg v20

 

Nie wiesz gdzie zapisałeś swoją listę zakupów? Sprawdź za pomocą nowej funkcji Google. Szukasz filmu, który Ci znajomy podesłał, ale nie wiesz czy mailowo czy też przez Messengera? Ponownie zajrzyj do „In Apps”. Mimo wszystko to nie najciekawsze, co związane z nową propozycją od Amerykanów. Pierwszym smartfonem, który będzie mógł korzystać z tej funkcji będzie LG V20 – także z poziomu drugiego wyświetlacza.

 

google in apps inside search lg v20 2

 

Dodatkowo Google In Apps zostało stworzone również z myślą o koreańskich aplikacjach. Oczywiście ta funkcjonalność to nic innego jak ułatwienie życia użytkownikom. Taki Messenger nie pozwala sam w sobie na wyszukiwanie konkretnych wiadomości wśród wielu konwersacji, a teraz będzie to możliwe.

 

 

źródło: Googleblog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x