Kolejny Galaxy Note7 eksplodował – co było przyczyną tym razem?

Newsy

samsung galaxy note 7 note7 zdjecie android

 
Samsung Galaxy Note7 zdobył serca fanów na całym świecie. Model ten zgarnął wiele pozytywnych recenzji. Za niecałe 4000 zł dostajemy urządzenie premium, które naszpikowane jest najnowszymi nowinkami technologicznymi. Producent tradycyjnie stawia też na marketing i stara się promować urządzenie na wszelkie możliwe sposoby. Jednak pewne incydenty powodują, że potencjalni klienci mogą zostać zniechęceni do kupna telefonu. Jakiś czas temu pisaliśmy o wybuchu tego phabletu, o czym możecie przeczytać TUTAJ.
 
Teraz sytuacja się powtórzyła! Kolejny Galaxy Note 7 eksplodował podczas ładowania. Warto przypomnieć, że wtedy przyczyną mogło być użycie przejściówki microUSB na USB-C innej firmy. W aktualnym przypadku najprawdopodobniej została użyta inna, niż dostarczona ze sprzętem ładowarka. Właściciel smartfonu jest w kontaktcie z przedstawicielami Samsunga, którzy starają się wyjaśnić sprawę.
 
Note-7-Crispy-Edition
 
Zepsute urządzenie zostało wysłane na testy do firmy, której bardzo zależy na pozytywnych opiniach o najnowszym flagowcu. Takie incydenty z pewnością nie pomogą Samsungowi w pobiciu rekordów sprzedaży dla tej serii urządzeń.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x