Kolejny Galaxy Note7 eksplodował – co było przyczyną tym razem?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
samsung galaxy note 7 note7 zdjecie android
Note-7-Crispy-Edition

 
Samsung Galaxy Note7 zdobył serca fanów na całym świecie. Model ten zgarnął wiele pozytywnych recenzji. Za niecałe 4000 zł dostajemy urządzenie premium, które naszpikowane jest najnowszymi nowinkami technologicznymi. Producent tradycyjnie stawia też na marketing i stara się promować urządzenie na wszelkie możliwe sposoby. Jednak pewne incydenty powodują, że potencjalni klienci mogą zostać zniechęceni do kupna telefonu. Jakiś czas temu pisaliśmy o wybuchu tego phabletu, o czym możecie przeczytać TUTAJ.
 
Teraz sytuacja się powtórzyła! Kolejny Galaxy Note 7 eksplodował podczas ładowania. Warto przypomnieć, że wtedy przyczyną mogło być użycie przejściówki microUSB na USB-C innej firmy. W aktualnym przypadku najprawdopodobniej została użyta inna, niż dostarczona ze sprzętem ładowarka. Właściciel smartfonu jest w kontaktcie z przedstawicielami Samsunga, którzy starają się wyjaśnić sprawę.
 

 
Zepsute urządzenie zostało wysłane na testy do firmy, której bardzo zależy na pozytywnych opiniach o najnowszym flagowcu. Takie incydenty z pewnością nie pomogą Samsungowi w pobiciu rekordów sprzedaży dla tej serii urządzeń.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy